Phantom 3×50

Приціл нічного бачення Phantom враховує всі вимоги сучасної нічного полювання. Phantom відрізняється строгим дизайном і максимальною функціональністю, високою якістю і бездоганною надійністю.

Газонаповнений оптичний тракт дозволяє витримувати експлуатацію в екстремальних умовах. Конструкція корпусу Phantom і посилений вузол ЕОП забезпечують ударну стійкість при використанні потужних боєприпасів, в т.ч. 9.3 × 62, 9.3 × 74, 375H & H. ЕОП gen. 2 + / 3 з автоматичним регулюванням яскравості зображення в поєднанні зі світлосильним фокусованих об'єктивом дає відмінне зображення. Високий коефіцієнт посилення світла дозволяє полювати в умовах критично низькою нічний освітленості, аж до 10-4 люкс (нічне небо в хмарах). Функція короткочасного включення (приціл включений тільки при утриманні кнопки в натиснутому положенні) зручна для швидкої оцінки ситуації.

Ефективно вирішено питання вибору прицільної марки. У прицілі Phantom можна вибирати найбільш підходящу конфігурацію прицільної марки і поміняти її простим натисненням кнопки (доступні також модифікації з прицільною маркою типу Mil-Dot). Система стабілізації напруги виключає відведення прицільної марки навіть при сильному розряді батареї. Основні органи управління прицілом розташовані на верхній панелі, що виключає можливість випадкових перемикань через недбалість, від удару гілкою при ходьбі і т.д.

Всі ці та інші особливості роблять Phantom одним з найпомітніших приладів в класі елітних прицілів нічного бачення.