Мікродисплеї
ГлавнаяМікродисплеї

Мікродисплеї


MICROOLED проектує та розробляє високопродуктивні мікродісплеї для різних сфер застосування, пов'язаних з виведенням зображення. Мікродісплеї, що мають високу ступінь інтеграції, прекрасно підходять як для професійних завдань, так і для використання в різних пристроях: відеоокуляри, мобільні телевізійні системи з високою роздільною здатністю (HDTV), видошукачі для камер і багато іншого.

Заснована в 2007 році, компанія MICROOLED є приватною компанією, чия штаб-квартира і науково-виробничий департамент розташовані в Греноблі - відомому центрі передових розробок мікросхем і нанотехнологій у Франції.

MICROOLED очолює команда професіоналів, що складається з фахівців та експертів з великим досвідом управління та розвитку оптичних OLED-технологій

Мікродісплей - це дуже малий дисплей з діагоналлю в кілька міліметрів, візуалізується через збільшує оптику для отримання віртуального зображення.

Дисплей WVGA від MICROOLED (873 × 500 пікселів) - це дисплей з найвищою у світі щільністюпікселів.

Ексклюзивна OLED - технологія від MICROOLED володіє унікальністю і неповторністю: пристрої MICROOLED забезпечують здатність в чотири рази вище інших виробників з рівнем енергоспоживання в чотири рази менше їх ціна є прийнятною для замовників.

Відмінні риси

 • Мінімальне енергоспоживання.
 • Розподільна здатність від 2-х до 4-х разів вище, ніж у конкурентів.
 • Висока стійкість і довгий час експлуатації пристрою.
 • Дуже надійний і простий процес виготовлення.
 • Висока технологічність і повторюваність. При виготовленні мікродісплеев в основному застосовуються добре відпрацьовані і керовані технологічні процеси, що дозволяє отримувати вироби з бажаними характеристиками.

Використання

 • Видошукач для цифрових фото та відеокамер
  З MICROOLED Ваш видошукач буде давати ясне і чітке зображення з чудовою якістю картинки. Висока чіткість забезпечує високоякісне візування.
 • Відео окуляри для застосування в мобільних і ігрових пристроях
  Мобільні відеопристрої, такі як персональні медіаплеєри, мобільні телефони й ігрові консолі, вимагають декодування високої якості. Тільки технологія MICROOLED може забезпечити формування зображення високої якості для Ваших відеоокулярів і збільшити в чотири рази зорову автономність Вашого пристрою.
 • Портативні пристрої
  Нашоломні дисплейні системи, вбудовані в одяг, або входять до складу амуніції.
 • Мультимедійні пристрої
  Мобільні телекомунікаційні системи з можливістю виводу повноформатного зображення з текстом або графікою, а також бездротові комп'ютерні інтерфейсні системи з розширеними функціональними додатками.
 • Застосування у побутовій електроніці
  Ігрові системи, кишенькові органайзери, мобільні комп'ютери, мобільні телефони.
 • Застосування у промисловості
  Прилади тестування та діагностики, виробничі системи, індивідуальні монітори медичного призначення, телекомунікаційне обладнання, системи дистанційного управління.
 • Застосування в системах безпеки
  Системи нічного бачення і авіоніка, індивідуальні дисплеї для відображення оперативної обстановки, навігаційні прилади, Відеотренажери і відеоімітатори, дисплеї для ремонтного та сервісного обладнання складної техніки.